...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Thesida M. Blacková Praha (2007-08-08) 2007-08-10 12:09:17
Záznam srazu:

Tak sedim ve vláčku, kterej mě zaveze do Ostravy a říkám si, že tenhle srázek musim sepsat. A brzo mi do toho asi začne kecat Perking, až si dočte mé Bravo Girl!, tak abych si pohla xD

Takže jsem vstáala ve tři ráno, ale to je detail.. mohla jsem spát do pěti.. :P no, cestovala jsem s Perkoušákem vláčkem (po cestě on přidusil a vzápětí zalehl teddyho, auau!).. bylo to dlouhý a úmorný, ale co bych pro HOCZ neudělala, že, jen abych vás mohla poctít svou přítomností xD Po Perkingově radostném zvolání „jé, Praha!“ jsme vystoupili, nalezli Sůzu s Hedvičkou a vzápětí Sicomu, Ashlí, Argenta a Hadiku (teda, já tipla že jsou to oni podle Hada, páč zbytek jsme nikdo neznali, a Hedvi chytře zamávala Teddym xD).

Servi se děsně chtěl jít podívat na Václavák (odborný výklad u sochy toho týpka na koni byl fakt poučný xD), pak se jel s Ash, Sic, Argem a Hadím projet metrem a my zbytek (sus, hed a já) omrkávaly obchody (koupily jsme si extra úchylný překvápko na Oxford xD), „staromák“ (Servi potřeboval překlad do ČJ xD), Kájův most (měli krásný náušnice – hádky) etc.

Po dojezdu z5 na nádraží mi bylo řečeno, že mám hledat hnědý triko s bílými rukávy, který postává vedle skupinky „jeteláků“ pod „takovou tou velkou cedulí“..aneb to byl Chamy, kterej neznal slovo pragotron xD A najednou kde se vzal, tu se vzal, stál vedle nás sir Thomas Stanley řečený Niva (sotva jsem stihla přečíst SMS a ohlásit, že mu už zbývá nahlavák jen jedna zastávka pražskou MHD xD). Pak se to tak nějak celé sráželo, hodně nováčků, pár starých známých.. vesměs mě všichni znali, aniž bych se představila.. následovala volná roflící zábava, já jsem se provdala za zmijozelskou Bellu (isabellu íá liamessette xD)..

pak nás opustil Hadika (šel vymlátit z někoho prachy xD), čajkáči odešli do čajky amy, „kinofilové“ (už nevim kdo nás tak nazval xD) jsme se vytratili na metro.. no nebýt Sus (a nás pár zelených a jedné žluté, kteří jsme jí důvěřovali xD), nedojeli bychom tam, páč početnější skupinka pod vedením Dereka chtěla jet opačným směrem xD Pak je nějak nenapadlo, že by na Muzeu mohli nastoupit do podzemního vláčku, takže jsme na Floru úspěšně dojeli zase jen my, kteří jsme věřili Sjů xD Takže jsme se párkrát projely po eskalátorech, abychom si ukrátily čekání, pak mě napadlo uvědomit Hada, kde se nacházíme. To už přišli ostatní.

Kupování lístků do kina byla taky Akce s velkým A, nakonec se Karry/Yrsa uvolila, že nemusíme stát ve frontě a ona nám je koupí (stejně jsme tam postávali xD). V kině jsem si unárokovala místo vedle Chamyho.. měl se mě chytat za ruku až se bude bát xD nebál :‘(( xD Mé 3D brýle měl celou dobu Teddy, kromě asi 20ti minut na konci filmu ^^. Dvě řady HOCZu řvaly smíchy při hlášce „a před rokem si to Harry osobně rozdal s Voldemortem“ xD Po skončení tohoto historického filmu následovalo focení v astronautovi, čekání na zbytky, kteří byli už dávno před námi, hledání Hedvičina mobilu (nenašli jsme :-/), telefonáty organizátorek Jess a Al (pěkný sraz nám udělaly xD) a přesun do čajky.

Nejdříve to bylo ještě celkem mravné (někteří byli děsně nekomunikativní, ale oni se do příště polepší, že? xD), ale pak jsme se po sobě tak různě váleli.. viz. fotky.. xD byla jsem přeprána a násilím donucena se vyfotit :-/ pak jsme ale při vypuzování vetřelců z našeho gauče přišli na to, že Argent a ještě kdosi (nejmenuji, protože mám pud sebezáchovy xD) jsou lechtiví, mwchecheche O. Já jsem odmítla Argentovu žádost o ruku, raději jsem se provdala za Jeany Parkerovou (promiň, Kitt :P) a oddala Arwítu se Suzítou. Nechtějte vědět, co dělaly pak pod závojem xD (BTW mi právě přišla sms, že Artuš a Lucil u Suzie nocujou). Derek vyplnil test, dílo mé a Perkinga alias paní Lasturové, vcelku úspěšně, takže mu zůstává post ministra kouzel xD

Pak hodně lidí postupně mizelo, nejmenovaný inteligent Lauřino a Rachel svázal dohromady šňůrkami od kalhot a chvíli to vypadalo, že si je Lauri bude muset sundat, aby se rozmotali xD Kolem půl osmé jsme se rozloučili i my s pekingem. Na hugzení Thesí se tvořila celkem fronta, a to už tam nebyl žádnej můj manžel, manželka, snoubenec, snoubenka, ohřívač, kočka ani nic podobného, jen jeden polštářek – Susítka xD). Takže jsme se nakonec konečně odplazili, když se nám totálně vůbec nechtělo, cestu metrem jsme nakonec taky zvládli.. A teď sedíme ve vlaku (než jsem to dopsala, máme za sebou už 1/3 cesty, zbejvaj necelé 3 hodiny) a já jsem děsně naštvaná, že to ICQ tolik žere baterku mobilu. Servie ještě pořád čte můj časák.. Zpětně hodnoceno byl sraz super, když tam nebyl Eddy a.. ehm (Arwie a Suzie ví a nic nepoví!) O Teddyho (kterýmu někdo vecpal vodárnu x.X) má u sebe Hedvička, já táhnu myšku Majka ^^.

Tak a pro teď už končím s psaním, zítra si tenhle výtvor přečtu, budu se pokoušet tomu dát aspoň nějaký tvar, což mi ale stejně nepůjde, takže to přepíšu do compu v originál znění. Určitě mi tu chybí spousta věcí, ale snad půjdou vidět na fotkách xD

Pokusy o cenzurování tohoto textu se nepovedly! ;)