...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Salazar Draken Přerov (2005-06-18) 2005-06-21 16:02:28
Záznam srazu:

Můj sraz trval oproti ostatním dvakrát déle. Již v pátek jsem odcestoval za Geloarad de Draken do Kroměříže, kde jsme spolu pobyli a pak jeli k ní domů

Druhý den jsme s její mámou a sestrou vyrazili do Kroměříže, kde jsme je opustili a vydali se na nádraží. Poté už nás čekala jen a pouhá cesta přez Kojetín do Přerova, kde jsme byli necelý dvě hodiny před oficiálním zahájením srazu.
>
Asi za 45 minut přijel spožděný rychlík z Prahy odkud vystoupil Derek a FairLady (Faladar). Šli jsme pro ně s Gelou na nástupiště a poté jsme se vydali najít naše stanoviště 9 a 3/4. Avšak jak jsme dorazili na autobusák FairLady se začal ihned zajímat o to, kde nalezne WC.

Když jsme se my tři znovu sešli (poté co se Faladar vrátil z WC) šli jsme na nsátupiště 9 kde mezi 9 a 10 byl sloup (lampa?) kterou jsme obalili do papíru a napsali na něj ty číslice. Poté jsme se tam postupně začali podepisovat - to už tam byli i Brňáci, tkeří nás nejprve sledovali z povzdálí.

Za necelou čtvrt hodinku jsme tam byli už všoichni kromě Ronalda a Goldhaira. Ten poté přijel na kole a ikdyž pořád kde mohl říkal o Přerově jaká je to díra. A hlavně že setam nedá ztratit svůj příjezd okomentoval slovy "Tak jsem se ztratil". Po chvilce se v dáli ukazoval nějaký "muž" v zeleném. Nejdříve jej někdo okomentoval že má "prazvláštní tvar úsměvu" a poté se ukázalo že šlo opravdu o Rona.

Ten se ihned ujal vedení a s kofoou v náručí se vydal hledat nějakou restauraci. Faladar totiž nemluvil o ničem jiném než o obědě. To mi ihned připomenulo vedení čundru Goldhairem, tkerý byl Ronovi vážně hodně podobný. Dlouhé vlasy ikdyž jiné barvy, a hlavně v ruce kofola. V tom Goldhair vytáhl nějaký rpovaz, který připomínal vodítko a také to tak použil. Prý aby jsme se sGelou nějak nevytratili.

Nakonec jsme se ustájili v italské(?) restauraci "U Madonny" nebo tak nějak se to jemnovalo. Po chvilce rozsazení kde jsme zabrali celou terasu jsme si obědnali jídlo a pití. Ginny pak přišla s představovaání. Ronald jako první na kraji začal a dále se pokračovalo v diskuzi, která vypadala nějak takto:

Ronald W. Wallace : Já jsem Ronald Wallace a jsem alkoholik
Lukas W. Goldhair : Já jsem Goldhair a alkoholik nejsem
Ginny Molly Weasleyová : Já Ginny ... a jsem drogově závislá:))
Draken : hm ale já nevím co říct (načež Goldhair dopověděl : Draken a ten je na studentky - přičemž jsem se ohradil na BÝVALÉ studentky).
Faladar : Já jsem Laurindiron Faladar a nevím co říct
Derek : Hm ale mě už všichni znáte (a Ginny ještě přčedtím řekla "A to je Derek Hastur, stvořitel")
Dále to pak pokračovalo tak nějak, že jsme ani nevěděli kdo co mluví a dodnes nevím kdo co byl. No co, nepodstatní to lidé;) (rozuměj, vtip)

Pak přišla na řadu diskuze ohledně HOCZ a jeho dalším vývoji. Po obědě jsme šli do parku kde jsem si s Gelou sedl na lavičku a pozoroval ostatní jak hrají Bang.

K večeru jsme se bohužel museli vrátit na naše nástupiště kde jsme se rozloučili se Slováky a šli na vlakáč. Zde jsmesi chvilku povídali a pomalu se začali se všema loučit. Když už jsem tam zbyl jen já a Geloarad de Draken zašli jsme ještě pro papír s podpisy na nástupiště a v devět vyrazili k domovu. (K domovu Gel)

Z Tlumačova nás ještě čekala několika-kilometrová cesta a nakonec jsme dorazili. Sraz jsme ukončili návštěvou www.hocz.org kd euž valná většina hrála jejich (snad) oblíbené RPG. Pak jsme si šli lehnout...

Tohle byl můj pohled na sraz a musím konstatovat, že kromě posledních chvil co následovali (rozuměj na nádraží) jsem si ho celkem užil. Příště se nám snad podaří s Gelou se ostatním trošinku vzdálit:)
Omluvte prosím případné chyby nebo překlapy.