...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Ashley Crownwell Drofxo - Revers - Olomouc (2009-05-30) 2009-11-10 22:26:07
Záznam srazu:

Na můj první hoočkový sraz jsme vyrazili v pátek ráno - já - Ashley Crownwell, Calestia Stormgarde a Arzit Vitmar.
Cestou jsme měli pár zastávek a nakonec jsme odpoledne dorazili do Olmika, kolik bylo hodin netuším, celej víkend ten čas ubíhal dost rychle a dost zvláštně, pěkně zvláštně, v tom nejlepším slova smyslu.
Hned při přijezdu nás uvítala Ginny a zavedla nás do skautského domečku, kde jsme měli celý víkend pobývat, krom mně neznámých hoczáků tam byli ještě všem neznámí skauti, kteří se celý večer tvářili, tedy spíš dělali hluk, jakoby se chystali klubovnu zbořit.
Celé odpoledne jsme tak nějak povídali, seznámili se a tak a pak večer jsme se vydali do čajovny.
Tam jsme pobyli a bylo fajne, zase povídali.

Po čajovně se šlo dom. Tedy ne všichni - já, Cal, Arzit a Abdu jsme se ještě stavili do hospody a pak už šli zpět na domeček,
kde jsme se uložili ke spánku.

Tedy já jsem usla hned, páč jsem ještě byla dosti unavena po předešlém dni,v kterém jsem slavila se sestrou narozky..Arzit a ostatní nevím.

Ovšem Calinka nemohla usnout, neboť ve vedlejší místnosti koukali celou noc na filmy a povídali, což ji rušilo.

Párkrát je žádala o ztišení, ale jaksi nebyla vyslyšena.
No nic, nakonec se to nějak přežilo a tak.
Další den ráno jsme se tak nejak probudili, posbírali a tak.
Nějakou dobu po probuzení jsme se jen tak poflakovali a podobně, pak jsme měli oficiální seznámení mezi sebou a poté jsme od Ginny dostali lístečky s tématem a žánrem scénky, jež jsme měli za dvě hodiny předvést.

Onen dvouhodinový čas jsme s Cal, Arzitem a Abduem využili k výletu za jídlem, konkrétně na oběd. Během celého minivýletu jsme uvažovali jak zpracovat scénku na téma Ron, Hermiona a imaginární Harry. Opravdu jsme zapojili mozkovny a dokonce jsme i zkoušeli přítelkyni na telefonu v podobě Carmen Liliany Stormgarde, ale jaksi inspirace a všechno možné podobné nám prostě sprostě uteklo, takže jsme skorem nic nevymysleli. (Tímto se omlouvám Ginny:)
Vzhledem k tomu, že jsme neměli scénku a celkově to vevnitř nevypadalo na to, že se v brzké době bude dít něco akčnějšího a navíc venku konečně vysvitlo slunko, tak jsme se vydali ven na lavičky. Tedy já a Cal.

Ještě předtím jsme se dozvěděli, že plánovaný larp nebude, páč bylo příliš mokro.
To jsme se tedy dozvěděli již po ránu.

Tak jsme tak s Cal seděly venku a rozhodly jsme se, že budeme hrát hru "Na co myslím?". Po pár kolech, kdy jsme se střídaly, já dvakrát neuhodla, Cal vždy uhodla, se k nám přidali další lidé. Mezi nima byl i Ginnyin přítel, jež přišel s hrou "Nastíním situaci a vy musíte přijít na to co a jak a proč se tam stalo"

Touto hrou, kdy jsme řešili třeba "proč nějaký chlápek jen tak sedí mezi kupou bot?" či "proč si uprostřed pole jen tak leží mrtvý chlápek  s batohem?", jsme strávili asi tak 4 hoďky skvělé zábavy.

Po dovyčerpání situací jsme se navrátili do klubovny, kde měly býti předvedeny aspoň nějaké scénky. Hlavně na jistou lovestory se všichni těšili, nicméně scénky se jaksi nekonaly. Za to se nám někteří zasekli na hře oficálním názvem Chuzzle deluxe, ale nikdo jim neřekne jinak než Chlupáčici, či něčem podobném.

Takže se organizoval další program. Mezi návrhy byl DDR's cup či hospoda/karaoke (kam se beztak nakonec šlo). Uvažovalo se a tak až najednou přišla Ginny a Richard s tím, že uděláme jiný larp.

Takže se začal plánovat larp. Já, Cal a Arzit jsme se akčně přihlásili, že pomůžem s organizací. Tak jsme se společně s Richardem vydali ven, kde jsme zhruba hoďku plánovali. (z toho dobrá půlhodina byla zabrána povídáním o různých hrách a tak)  prostě mimo téma, skorem. Nebo spíše to vyplňovalo čas mezi přicházením nápadů. (V tomto místě musím pomyslně smeknout před Ríšou, páč to fakt hezky vymyslel.)

Po doplánování a přidělení rolí jsme se vydali zpět do domku, kde jsme se počli stylizovat do oněch rolí – já do role smrtonošky, Cal do role ujetého upíra, Arzit do role klerika, hlavního světlé strany, a Richard do role velmistra temné strany. Nastrojili jsme se tedy a vydali se ven, poschovávali pergameny a čekali až vyjde klerik se studenty. Zápletkou larpu bylo to, že jsme na pozemcích Bradavické školy, které napadly tvorové náležící pod temnou stranu. Po pár nezbytných vysvětleních se začla hra, my se rozprchli, schovali se a čekali v houštích na studentíky.
Následujících několik hodin bylo naplněno smíchem, snad i trochu strachem, ale hlavně úžasnou zábavou. No, jak jsme se my z temné strany shodli – My si to užili naplno :) A já doufám, že i studenti se bavili.

Nicméně po skončení larpu jsme se vydali do jedné hospůdky, kde jsme strávili zbytek večera, no ono ho už ho moc nebylo, chvilku poseděli, popili kofolu a pivo a následně se vrátili na domeček a někteří rovnou zapluli do postelí, ten zbytek strávil celou noc na filmech a spol.
Další den ráno již proběhlo balení a loučení. Zamávalo se a jelo se dom. Bylo to veselé a příště zas, snad :,)