...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Thesida M. Blacková Podzimní Olomouc (Oxford) - Olomouc (2009-11-27) 2010-01-11 16:58:22
Záznam srazu:

Upozorňuji, že toto nebude report v tom pravém slova smyslu.. jen soupis dobrých hlášek a přeřeků, které se na srazu povedlo zachytit.

Rachel H. Parker komentovala Twister: "Kluci se scházejí mezi Yrsinýma nohama.."

Ginny M. Weasley o nevychovaně se chovajícím Godrikovi (štěně): "To je správnej HOCZák, dělá si co chce a na všechno sere."

Michael Y. Lobber o jedné své minulé studentské postavě: "To je největší šprt na škole za posledních 6 let", načež se ozvalo těsně po sobě pěti hlasy dotčené "prosím?!" (Sus, Arissa, Arien, Ginny a ještě někdo).

Arzit Vitmar něco přes hodinu po LARPu: "Můžete mi vysvětlit, jaktože se holka, která byla nalíčená na LARP, doteď nestihla odlíčit?", Hadika: "Protože je holka?", Hedvika: "Mluvíte o Ričím?"

Otázka v kvízu: "Jaké všechny přezdívky má ministr kouzel?", Rachel: "Derek, Kirara, veverka, zvířátko, ..." Hadika: "Přezdívky, ne jak mu říkáš v posteli".

Ginny čte bodování a vždycky po něčím jméně mu všichni zatleskají. Pak se zeptá "A kde máme Blackýho?", někdo odpoví "Randí venku s Mehu", načež se ozve bouřlivý potlesk.

Maggie R. Dougan (Miranda Green): "Sysi, slez z toho okna, prechladneš..", Sysi: "Mně je to fuk, já potřebuju dýchat.", Maggie ironicky: "Nehovor, vážně?"

Carlotta Reyer říká, že se její postava 'dala do paktu s duchem', Ginny se zajímá, jak to dělají, Hadika povídá: "To se ten duch připraví a pak se podívá na baziliška.."

Arisska představuje svou postavu a říká, že v RPG je blondýna, a vzápětí Sus překvapeně vyjekne: "Já spala s blondýnou?"

Dean Caseback při předvádění svého kostýmu ukazuje hůlku se slovy: "A jako pořádný mančkin musím mít pořádný nástoj..", načež Sus mrazivě poznamená: "A kde?"

Yrsa Thorkesldóttir sedí u notebooku pana ředitele, po nějaké době se ho zeptá: "Blacký? Kde tu máš lokální databázi HOčka?", Blacký se pobaveně zašklebí a poznamená: "To bys chtěla vědět, co..", Karry ale nenuceně odpoví: "No, docela jo, já jsem teď na té ostré"... Blacký se dvěma skoky dostal přes celou místnost, aby jí notebook zamknul.