...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Monika S. Hülkerová Newcastle - Hradec Králové (2012-03-30) 2012-04-02 19:03:15
Záznam srazu:

Nakonec jsem se přeci jen odhodlala a rozhodla se sepsat report, ve kterém stejně bude asi tak dva miliony chyb, překlepů a dalších věcí, ale byl to můj první oficiální sraz, tak tohle bude i první report.

Psal se den 30.3.2012 a já si spokojeně zabalila věci a vyrazila na Terminál Hradce Králové, kde měl v šest hodin přijet Hayley Blacková, kterou kdo jinej, než malá Hülkerová má vyzvedávat. Po určité době kecání a kecání jsme vyrazily na Hlavní nádraží, kde byl sraz. Našly jsme je docela rychle, bylo tam pár lidí, ale cedule byla vidět dost jasně. Nikdy nezapomenu na mojí a Hejčinu tvář, když se nám tam někdo představil. Nevím, na koho jsme tam čekali tak dlouho, ale pak tam cesta přecpaným trolejbusem 1 byla docela luxusní, zvlášť když nastoupil Sádroš (Hemihydrát síranu vápenatého - já tu chemii nacpu fakt všude), jeho nešlo přeslechnout.

Jistě, pak přišlo ubytování v klubovně a představování. Stejně jsem si z toho nezapamatovala víc než tři jména, ale dobrý. Ale zjistila jsem, že umět nazpaměť celý seznam kouzel není na škodu, protože hned o jedné bych věděla, kterou bych použila na Sádru, za ten úkol, co mi dal, ale nakonec se dal stejně splnit. Večer byla na půdě krom zimy drbárna, stejně tam všichni byli úplně promrzlí a v přítomnosti myši (podle Hejči krysy, která s námi nakonec jela asi i na nádro zpět), ale probralo se úplně všechno, jen kdyby snad fungovala kouzla, tak by na mě asi letělo slušné Silencio, to minimálně pětinásobné, které nakonec stejně při LARPu letělo, ale to až jiný odstavec. Popravdě usnout vedle Deilena, který věčně chrápe a Samanthy, která si do Vás ráda i v noci kopne, tak to je fakt zážitek.

Druhý den jsme se, tedy ti co spali na půdě, probudili docela brzo a všichni ještě spali, byly jsme naprosto zmrzlí a začala jsem s Hejčou, Capbellem a Marleym, později se Samathou zase řešili všelijaké věci : škola, HOCZ, chemie, chemie a zase chemie a další. Někdy kolem dvanácté dopoledne jsem vyrazila s Hejčou pro Ell London, která tam byla sice jen chvíli, ale aspoň tak. Už jsem musela vytáhnout svoji hůlku - alias paličku na bicí a šel se hrát LARP, kdybych si měla vybavit, že jsem člověk, který o HOCZ v životě neslyšel a viděla se tam, tak bych věřila, že se Bohnice přestěhovaly, ale musím uznat, že hrát LARP bylo boží! Zkrátka nezapomenutelný zážitek. Večer se pak lidé trochu rozprchli a šli nakupovat, ale jak jinak, než že se každý vrátil, teda myslím, že se většina vrátila. Já si zas se "svojí skupinkou" a dostali jsme se ke své oblíbené činnosti - kecání a drbání. Stejně škoda, že jedna fotka chybí, ale to by asi bylo docela zajímavé, kdyby fakt byla..ale tak dál. Přišla tam s námi pokecat i Síca Wylsonová a Peter Gerhardsen. Pak ale přišla půlnoc a spustil Apríl a ze zdola toho bylo slyšet docela dost. Najednou u nás na ledové půdě bylo o dost víc lidí, kteří dole spát z nějakého důvodu nemohli, nebudu zmiňovat. Ale Síca nám ukradla "Milku", teda konkrétně deku, kterou jsme do rána nemohly s Hejčou najít. V noci to bylo hodně zajímavé taky, protože Teila s ještě s někým, na koho si nepamatuju jméno, chrápali na střídačku, do toho ještě Deilen a Ginny.

A druhý den ráno přišel bohužel odjezd a všechno. Chybí mi to, ale zas ty hlášky, které tam někteří měli, tak na ty nemá fakt nic! Netuším, k čemu bych to přirovnala. Jsem ráda, že jsem tam potkala docela dost lidí, díky :)