...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Yurio A. Nikiforov Letní Oxford 2019 - Olomouc (2019-06-21) 2019-06-23 17:59:38
Záznam srazu:

Píše se 21.6.2019, je asi osm hodin večer a skupina pražáků a spol doráží na nádraží v Olmíku. Pro mě, jakožto dvouletého nováčka, to byl pro mě kapánek stresující zážitek. Od hledání se na nádraží, po čekání na vlak a pak samotná cesta vlakem. Neustálá nervozita z ostatních, starších členů hocka..

Po příjezdu jsme se ubytovali, dali se do kupy a šlo se ven. Ačkoliv byla již tma, vyzbrojili jsme se hůlkami, kápěmi a kolejními věcičkami a vyrazilo se do akce. Procházka městem až na místo určení, tedy do parku.

Akce nazvaná "kouzelnický counter strike". Prakticky to byla parta lidí co běhá po parku, rozdělená na dvě skupiny, metající po sobě navzájem kouzla a snažící se ukrást vlajku té druhé skupinky. Dvakrát hurá pro dvojité vítězství týmu šamanů!

Kolem půlnoci jsme se rozdělili na další dvě skupinky, jedna šla na pizzu, druhá, ta unavenější, šla na chatu. Všichni spokojení jsme dorazili zpět na klubovnu, kde se až do ranních hodin hrála kouzelnická verze známé hry "Bang".

Bohužel, moc jsme se nikdo nevyspal, ale během programu z druhého dne se energie zas nabyla. Přesto byl čas odpočívat, čehož většina s vděkem přijala. Nejvíce mě bavila slovní RPG na téma průzkumníků v pyramidě. Čert vem řešení jak se dostat ke svitkům pomocí rozumu. My se ke středu prostříleli Bombardem. A pamatujte, pokud Bombardo nefunguje, Bombardo Maxima je jistota! Mimo jiné se také uspořádal kouzelnický klub, upravená verze "kámen, nůžky, papír, tapír, Spok". Každý s každým, až se dalo vyhodnotit, kdo je nejlepší.

Během dne se také hrálo pár deskovek v podobě Bangu, únikovek a Kartách proti mudlům. To se hrálo i v pozdních večerních hodinách soboty a o srandu nebyla nouze. V té době ze mě přestala opadávat nervozita a strach ze starších. Vlastně jsem zjistila, že jsou všichni moc fajn lidičkové, hodní a vtipní.

Neděli si umíme každý představit. Pro mě sraz končil desátou hodinou ranní, kdy nás pár pražských a hradeckých vyrazilo na vlak. A rovnou za nosem, domů!

Samozřejmě, že moc připomínek nemám. Snad jen, že příště by mohlo být více RPG, ta mě i přes počáteční obavy bavila a moc jsem si ji užila!

Na závěr bych chtěla říct, že jet na sraz bylo určitě plus. Potkala jsem plno nových lidí, ale i již známých, seznámila se a možná si i udělala nějaké přátelé. Budu se těšit na příště!