...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Janee S. C. Ravensmith Letní Oxford 2019 - Olomouc (2019-06-21) 2019-06-23 19:15:39
Záznam srazu:

Komornejšia atmosféra letných Oxfordov z nich pravidelne robí zraz, na ktorý sa v priebehu roka teším vždy asi najviac. Tento rok rozhodne nebol výnimkou.

Zraz ako obyčajne začal na nádraží v Olomouci o šiestej. Zozbieranie nepražskej vzorky na stanici však trvalo nejaký čas a tak bol priestor aj na nadopovanie sa povzbudzujúcim lektvarom (kávou).

Po presune na klubovňu, rozobraní si miest na spanie a príchodu pražskej skupinky nás čakal prvý bod zrazového programu – kúzelnícky counter strike. Vyzbrojený hůlkami, habitmi a vlkodlakmi sme sa rozdelili na dve skupinky v súboji o vlajku. Kto flákal formule a obranu, ten mal problém, pretože nepoznal kúzla. A aj napriek tomu, že v oboch prípadoch som bola v porazenom tíme, rozhodne tento kúzelnícky súboj stál za to. Piatkový večer sme zakončili prechádzkou po Olomouci pod vedením Elly a pri kúzelníckom Bangu.

Po pár hodinách spánku už bolo sobotné ráno a pred nami ďalšia časť programu. Malý test o tom, ako si pamätáme Harry Potter knihy potrápil asi všetkých, čo sa ho zúčastnili. Po spoločnom obede (veľká vďaka Biance a Carmen <3) nasledovalo slovné rpg, náhrada za chýbajúci larp. A rozhodne sa podarilo, blúdiť v chodbách egyptského labyrintu bolo veľmi zaujímavé a zároveň zábavné. A síce nám trvalo sa z neho vymotať vyše 2 hodiny, rozhodne však už vieme, že pavúky strážiace uhorky by sa nemali jesť a Sfingu Avadou nezabijete.

Zvyšok soboty sme zakončili pri súbojníckom klube (jasný víťaz Miranda), kartách proti mudlom a kúzelníckom bangu.

Nedeľné ráno malo trpkú príchuť konca zrazu a keď sa zo zombiekov stali ľudia, začalo sa s upratovaním, balením a lúčením.

Za seba hodnotím zraz veľmi pozitívne, program bol zaujímavý a možno aj vďaka menšiemu počtu ľudí si každý mohol nájsť svoj kútik, kde by si mohol oddýchnuť alebo niečo zahrať. Jediné zaznamenané nedostatky boli komáre a celú noc blikajúce svetlo.