...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Suzanne Bellow Předvánoční sraz - Praha (2007-12-08) 2007-12-13 19:15:01
Záznam srazu:

Začalo to všechno asi v osm ráno, kdy mě probudil jekot mojí starší sestry; ,,Co dělá ta nechutná věc v mojí posteli?!?"... Ukázalo se, že to byla něčí eklácky zapáchající fusekle XD. Poté, co jsem se vyhrabala z postele, jsem navštívila naší mrňavou, umakartonovou koupelnu, natáhla si džínsle a sukeň a uvázala si kravatu (což mi bylo fakt na pikachu, páč jsem celou dobu měla bundu XD). Posléze jsem stihla "nenápadně" ukrást větvičku z matčiny vánoční výzdoby, abych si hůlku nemusela rvát až někde ve Hvězdě. Taky jsem si skočila na net, abych se ujistila, že je sraz fakt už dneska a poté zavolala Kailianě Bellow, mému dvojčátku. Dosprintovala jsem na stosedmdesátčtyrku směr Vypich a tam se úspěšně srazila s Kailíš. Čekaly jsme a čekaly.

Po deseti minutách čekání jsem se zděsila při pohledu na asi třicetičlenou "armádu" lidí (průměrný odhadovaný věk: 18 XD) v černých pláštích, blížících se k nám. ,,Omg, Veruš, berem roha!", sykla jsem celá rudá ke Kail, zatímco se armáda nebezpečně rychle přibližovala. Nenápadně jsme poodešly (s hůlkama schovanejma za zády) dál od brány do Hvězdy. Skupina prošla kolem nás do obory a my jen rozpačitě přešlapovaly a nakukovaly branou dovnitř. Když jsme již byly na odchodu, přišla k nám Freya s Clair. ,,Nejste náhodou z Hocz?", zeptala se. Já a Kail jsme jen rozpačitě přikývly a představily se.

Posléze jsme se tedy připojily ke skupince a loudaly se s ní až k altánku, kde jsme si odložily věci a s ostatními se postavily do kroužku. postupně se začali všichni představovat a když došla řada na mě, zrudla jsem ještě víc. ,,Já jsem Sjůzn Bellow z Nebelvíru a na Hočku jsem prvním rokem", vykoktala jsem. Několik lidí si mě změřilo posměšným pohledem, pozvedlo obočí a uchechtlo se. Kéž bych se do země propadla!
Když se všichni představili, vše (téměř >_<) se obrátilo k lepšímu. ,,Ty jsi Suzí?", zeptala jsem mě Lalaine Watrin. ,,Jo jo, jsem. A ty jsi Lal, že?", usmála jsem se. Následovalo několik zapištěných oslovení typu ,,Rómeo!", ,,António" apod. a potom dlóóóuhej hugzík. Asi o půl minutky poté následoval další hugz, tentokrát s Berit Všehrommou. Dále jsme si povídali s Mori, Sic, Thes a ještě několika dalšíma, byli jsme rozděleni do skupinek (já se dostala do skupinky s Ayou v čele, dále pak s Mori, Lal a Beruš). S chutí jsme sežrali perníčky s nápisem "HO" (by Sic a Mori) a začel LARP.

Během LARPu jsme se dozvěděli, jak se rozmnožují gryfové XD, zopákli si řecké bohy, porazili vlkodlaka a vyřešili jsme několik zákeřných hádanek. Také jsme si procvičili pulírexo, levicorpus, flipendo, lumos > a další. Začalo se stmívat, tak jsme se přesunuli zpět k altánku pro věci a poté na závěr LARPu k letohrádku Hvězda. Porazili jsme šíleného francouzáka a velice originálním přenášedlem (vodnicí XD) ho poslali... ehm... někam daleko xD. Poté jsme se vydali na vypich a chtěli jsme začít hledat nějakou čajku. Já ale už musela domů a tak jsem obstála další hromadné hugzíkování (s Lal, Beruš, Sus, Heduš, Mori apod...) a loučení. Potom nastal další pětiminutový hugz s Lalí a po ujištění, že jí ještě někdy uvidím jsem se vydala pryč. ,,Ahóóój!", ozývalo se ze všech stran. Já jen zuřivě mávala a pomalu jsem odcházela z magického světa zpět do denní všedi.

A z toho plyne že... TO BYLO PROSTĚ ÚŽASNÝÝÝ!!! XD