...:::Novinky:::...

22-9 2007 Derek Hastur
Po dlouhé době jsem na četné žádosti poupravil pár drobností na srazech. Šlo především o možnost mazat omylem, či jinak, nahraná fota. Také byli stížnosti na to, že pořádně nejde poznat, jestli se k nějakému staršímu srazu v poslední době něco přidávalo a že když se to stane tak mnoho lidí se to ani nedozví. Nuže, to je doufám dostatečně vyřešeno tím, že vždy, když něco přibude, je to v řazení dosazeno nahoru. Ještě mě tak zběžně napadá zobrazení obrázku při psaní popisku a jistě pár dalších drobných "bugů", které byli opraveny by se ještě našlo.

Ve druhém sdělení bych chtěl upozornit na už celkem početnou sbírku videí s tematikou HOCZ na serveru YouTube. Časem snad i počítáme s tím, že na účtu HOCZorg na YouTube zveřejníme mnoho dalších zajímavých dosud nepublikovaných videí, a že umožníme i studentům nahrávat tam svá videa a umisťovat je sem na stránky srazů.

První z nich nahrál Salazar Draken
a jedná se o Přerovský sraz, první řádný sraz vůbec:
Přerov 1/2
Přerov 2/2

Pak jistě nemůže ujít jakémukoliv zvídavému oku dvě,
dosud jinak neprezentovaná videa přímo od vedení z PragoCon-ského plesu:
Harry Potter valčík
Poplesový letkiss

A nakonec jedno unikátní video od Lili O'Conner,
potvrzující, že lidská tvořivost nezná mezí, a to mix ze všech
v té době dostupných videí ze srazů na písničku I Feel Good:
HOCZ Mix

16-6 2006 Derek Hastur
Jeden blíže nespecifikovaný implus mě přiměl nahrát na server všechny verze srazových videí, takže pokud se k vám ještě nedostali máte nyní možnost si je stáhnout a prohlédnout.

Přerov (2005-06-18) - Alen King:
Video 1 (HiRes - 15 MB)
Video 1 (LoRes - 7 MB)
Video 2 (HiRes - 17 MB)
Video 2 (LoRes - 7 MB)

Praha (2005-09-24) - Alen King:
Video 1 (LoRes - 13 MB)

Klášterec nad Ohří (2005-10-29) - William C. Cairo:
Video 1 (LoRes - 21 MB)

26-9 2005 Derek Hastur
Konečně běh věcí nechal prosor k tomu abych dokončil fotogalerku. Konečně se všichni bez rozdílu můžete kochat fotkami z předchozích srazů. Impulsem pro toto byl nový konaný sraz a vzhledem k tomu, že na něm už bylo fotografů daleko více, velmi brzy by se tu měla objevit možnost přímo vkládat fotky a komentovat fotky ostatních. Posledním krokem by mělo být umožnit každému studentu HO (samozřejmě s potvrzením profesora) vložit jím organizovaný sraz a diskutovat o jeho obsahu přímo na tomto oddělní. Prozatím je to takhle vše a nezapomeňte to tu čas od času sledovat.

8-7 2005 Derek Hastur
Moc se omlouváme, že fotky už nějakou dobu existují ve zpracované formě a ještě se je nepodařilo zcela zveřejnit. Jako omluvu příjměte dvě videa z téhož srazu, pořízená naší věrnou studentkou Alen King, každé ve dvou různých kvalitách.

Video 1 (HiRes - 15 MB)
Video 1 (LoRes - 7 MB)
Video 2 (HiRes - 17 MB)
Video 2 (LoRes - 7 MB)

21-6 2005 Salazar Draken
Takže je tu pár reportů a taky tu máte jendu fotku (zatím než budou alší) na vyžádání Eddy Bagrkinga (fotky byli přesenuty pod fotogalerii)

6-6 2005 Salazar Draken
Opožděná verze stránky srazů je konečně hotova. Byl jsem nucen trošku pozměnit vzhled stránky (minimálně) proto se to trošičku opozdilo. No nebudu vám tady lhát,taky jsem v posledních dnech enbyl skoro doma ale blízko konání našeho blízkého srazu (18.6) a užíval si je:) Tákže, konečně tu teda jsou nějaké informace, ikdyž o tomto srazu, nemám žádné přesné informace. Proto jsem sem dal alespoň chystaný začátek srazu a jak se tam dostat (z některých míst), pokud místo vašeho bydliště v náhledu není, koukněte se na Idos a ten je vám snad najde. Těšíme se na vás^_^