...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Cakel de la Moon Olomouc (2008-11-21) 2008-12-03 11:54:32
Záznam srazu:

Zdravím, je to můj první report, takže se moc netěšte. Chyb si nevšímejte, já si jich taky nevšímám.. :D
Pro mně Lomoucký sraz začal velice nehezky - málem nezačal. Po dlouhém (opakuji dlouhém) překecávání tatínka, aby mě tam konečně zavez, že mě tam opravdu nikdo nezneužije či nezabije atp., jsem teda konečně začal balit a pomalu vyjížděl z Přemyslovic (malá pr*píp*l u pr*píp*ele jménem Prostějov - asi tkaovým 25 km od Olomouce) směr Olmík. Konečně jsem se dostal do Olomouce a po kratší cestě na náměstí republiky, k McDonaldu u sochy sv. trojice, k nám přišla Terezka a Beňucha (Carmen a Domenico), načež jsme se v poklidu (Teddy až na Carmen, která se cestou desetkrát s někým objala a furt se něčemu smála) odebrali k čajovně, u které vždycky zapomenu jméno.. ^^;.
Když jsme dorazili do čajovny, táta mě nechal napospas těm lidožroutům (jak si myslel, uhm..)
Po nějakých těch zasmátí s Bennym jsme se dali na cestu ještě něc nakoupit, kde jsem se hezky projel na eskalátoru (poprvéé!!), prošel točícími dveřmi (jak jinak než poprvé!) a taky jsem poprvé jel tramvají.. ^^ Ten den byl vlastně jedno velké poprvé.
Když jsme dorazili na nádraží ČD, čekalo mě překvapení.. Všichni o deset hlav vyšší jak já (to bylo asi tím, že jsme tam byl nejmladší ^^; ), všichni se objímali.. Až na mě.. Tedy, Hedvička mě ze slušnosti objala (já jsem ji takový dobrý týden před tím přemluval, že.. ^^)
No, pak jsme se teda jako vydali všichni - cestou jsme drbali já a ještě někdo (buďto Kaily nebo Sysi - a nebo oba dva ^^) jednoho nejmenovaného studenta Bradavické školy.. ^^ - do toho skautského tohoto..
Tak jsem tam pak jako teda sedl a čuměl, nebo rozdával jídlo, začež jsem si zasloužil luxusní vynadání od Hedvičky, které bych se, i všem ostatním, za své případné otravné chování chtěl omluvit ^^;. Pak následoval DDR'cup, kde samozřejmě vyhrál buďto Kaily bo Derek (ale myslím, že Derek) a pak jsme skákali libovolně všichni tam kdesi tamsi.
(mimochodem, skákali jsme tak do 5:00 ráno.. ^^;) Ráno jsme se vzbudili.. (nečekaně!) a toto.. Teď nevím no.. Byl famfr, kde jsme jim luxusně natrhli vlajky (cpt. Blader, John, Hedvička, Carmen, a teď si nevzpomenu - kdyžtak se ozvěte.. ;) ) Tam jsem taky poznal CEdrica A. Scarabeého..
Pak jsme zase hopsali, já počínaje blbě kecati a smáti se věcem, které jsou vtipné ledatak pro mně.. ^^.. No, pak měl být LARP, který se nakonec nekonal, takže jsem si já a Grace trošku společně postěžovali, načež šli do drbárny (místnost kde spal Had a Hedvička + spol. ^^ :DD), kde jsme libovolně kecali na téma blbosti.
Pak přišla Ginn (to už bylo dřív myslím, ale nevadí).. A skákali jsme chvilku se Sus a s již jmenovanou Ginn..
To už Lauri dodělal Huhuláka, který byl velice oblíbený a populární a taky úžasný (tímhle chci ještě pochválit Lauriho a jeho práci, se kterou si dal práci.. ^^; )
Pak jsme šli na karaoke, přičemž ostatní sledovali filmy.. Na karaoke tedy zpívala Ginn a pak se do toho dali úplně všichni..
Takový doplněk.. GINNY! Zpávíš úžasně! :)
Pak jsme jako trsali, načež, uhm, jsem to tak prý šíleně rozkalil - ani o tom nevím - jedl jsem pizzu za tance.. Abdu, Arianus, Arzit, Sysi, Arien.. Richie, Ginny, Sus.. .. Všichni prostě trsali a trsali nádherně.. :)
Pak jsme se teda jako odebrali pryč, Sysi, Richie a Ginn tam zůstali - Sysinku obdivoval nějakej typan, ale jí vypad hlas, takže ho nemohla poslat někam, čili to za ní provedl Richie, že? :D - a my - Desí, Arien a já - jsme šli teda pryč. Za náma šli nějací peďáci, takže to bylo asi takhle.."My jdem do prava!" "My do leva!" "Uf.." XD..
Pak jsme teda usnuli.. Ráno jsem se vzbudil, poklidil věci, zjistil, že Beňu už odjel, takže jsem byl relativně posmutento, rozloučil jsem se s ostatníma, pro údiv jsem byl i objímán atp...
Pak si přijel taťka, na rychlo jsem se objal s Alen a mizel pryč..

Tímhle bych chtěl i všem poděkovat, že jsem tam s Vámi mohl být a že jste mě nějak neodhazovali, byl jsem tam přeci nejmladší.. ;)
Rád Vás všechny uvidím i jinde..
Kdybych na něco zapoměl, ozvěte se, nějak to napravím.. :)
A jinak, Arzit a Alex mají krásný pejsky.. :) Až na to, že kradli potlouky.. XD

Váš Cakel (Sejkl, Zejkl, Cáklej, Kákl.. ^^;) DeLaMoon...