...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Peter Gerhardsen Norwich - Lanškroun (2012-09-14) 2012-09-16 21:34:41
Záznam srazu:

Po hódně dlouhé době jsem se rozhodl, že napíšu taky nějaký ten report. Čistě pokrytecky ze svého srazu, protože… proč ne? Sraz pro mě teoreticky začal už ve čtvrtek nějakou tou přípravou a vyvrcholil v pátek. Na místo jsem dorazil kolem půl šesté a klubovna byla pořád plná skautů, kteří končili kolem šesté. V šest dorazila jako první Leah z Hradce. Asi nějaká VIP nebo co, tak si vezla zadek s taťkou autem. No nicméně si přendala věci ke mně a po domluvě s vedoucím klubovny jsme s Leah vyrazili na nádraží pro zbytek. Protože jsem nejlepší člověk na světě, tak jsme přijeli akorát tak v čas, abychom stihli jejich příjezd a hugáčkování, jak jinak. Má dobrotivá duše také nechala naložit auto po střechu nezbytnou bagáží a s VIP Leah jsme vyrazili zpět na klubovnu. Ještě by bylo záhodno dodat, že pěšáci měli k dispozici mapu a my jim šli naproti a teď chvilka napětí… našli jsme se! Mezi tím skauti vyprázdnili klubovnu až na nějaký oddíl (moc pěkných) děvčat ale ten bohužel po našem příchodu odešel.
Páteční program volně začal briefingem, meetingem, brainstormingem a pokračoval oddechovou hrou, kterou někdo může pamatovat z Newcastlu – prostě si mezi zuby vrazíte kus špejle a v našem případě se musíte pokusit zahuhlat nějaké jméno z HP/HOCZ které jste si vylosovali, aby to ostatní uhodli. Večer pokračoval v duchu Bangu, tlachání – prostě srazová klasika posledních měsíců.
V sobotu jsem si pospal, kdo by se taky hrabal ven už v deset, když všude bylo ticho? Nakonec mě stejně později kolem jedenácté hluk vytáhnul, tak jsem aspoň vyrazil do města připravit první hru. Ta spočívala v hledání šifer podle mapy. Celkem čtyři skupinky se vydaly na lov čtyř šifer. I přesto, že v nich byla bohužel nějaká ta chyba, všichni nakonec úspěšně došli k řešení a jako první to byl Derek se Sícou. Další část programu spočívala ve střelbě, kterou raději nebudu komentovat, třeba se něco dozvíte z fotek ^^. V závěru večera pak proběhl HOCZ kvíz, při které si sem tam ani Derek nevěděl rady, anebo to nechtěl ostatním kazit. Den vyvrcholil vyhlášením výsledků a předáním diplomů za účast.
Účast nebyla nijak vysoká, což mi ani nijak zvlášť nevadilo, aspoň všechno fungovalo podle představ. To, že údajně nechtěl někdo přijet kvůli mně, nebudu nijak zvlášť komentovat, protože já osobně jezdím na srazy kvůli lidem ne organizátorům ale proti gustu. Ti co nemohli kvůli datu, tak se omlouvám ale prostě to tak vyšlo ^^, třeba někdy příště, jestli nějaké bude. Sraz jako takový hodnotit nebudu, to mi nepřísluší a třeba někdo další sepíše report z jeho pohledu.
Na závěr jenom dodám, že klubovna byla naprosto perfektní a dokonce si po sobě všichni i uklízeli, tudíž se nemusela mýt tak velká kupa nádobí v pátek a za to díky (hlavně Bree a někomu, kdo ten zbytek umyl a Laurimu za výpomoc s podlahou)^^. Jo a taky byla super návštěva Jamese, která si s námi i zahrála Bang a prostě jsme všichni rádi, že jsme tě viděli, třeba se uvidíme i na dalších srazech :)
Jo a vlastně závěr srazu co? No taková ta dojemná klasika u pidi motoráčku, do kterého se snaží nalézt tlupa unavených lidí s plnou bagáží ^^.