...:::Reporty:::...

Zaslat nový reportReportérSrazDatum zaslání
Kitty McSamson Opava (2007-02-24) 2007-10-18 15:55:21
Záznam srazu:

Tak Opava.. Ani nevím, proč jsem se odhodlala to sepsat a bude tam hodně nepřesností.. Má omluva je ta, že to píšu půl roku po srazu.. Brzy,co? Je ale zajímavé, ajk se mi vybavují některé detaily...

Tak na co si tak vzpomínám.. Logicky - musela jsem někdy vstát a dobít si mobilsovu, jelikož už řvala vyčerpáním. Divná sova, nic nevydrží. Do batohu jsem si hodila něco ve stylu - pití-jídlo-fialová hadra á la hábit-Fredy-mobil-lentilky pro Ash. A vyrazila jsem k Thes.
Tak jsem zazvonila u baráku Blackové a ozve se na mě: "Uh.. hej.. počkat.. jo.. už jdu.." Asi po deseti minutách se objevila Thes s divným svetrem, big hadem a rodinkou. A to už jsme nasedali do auta Thesiny mámy (Thes se jako egoistka posadila dopředu a mě strčila vedle její malé sestřičky - která mimochodem měla řvací náladu). A s Thesiným úžasným desetiminutovým zpožděním se nedivím, že mi zvonila Mobilsova s nápisem Dravil. A to byl signál pro thesinu sestřičku (3 roky) aby spustila řev, smích a kdovíco ještě. Talže hovor, který mohl trvat deset sekund se hodně protáhl, protože já nerozumněla Dravilovi a on zřejmě ne mě.

No nakonec jsme se doplahočili na nádraží. Bezva.. Přejdu ke vchodu a koukám - Dravil nikde. Tal mu volám: "Ano Kitt?" "Kde jsi Dravile?" "U vchodu na nádraží" "Ale já taky!" "Svinov má dva vchody" "Aha.. tak čau.." No když se mě Thes zeptala kde jako oni jsou, tak jsem jí řekla pouhé "Poběž" A řítila jsem se ke druhému vchodu. Thesině mámě jsme neřekli ani bú... Thes v polovině cesty zvolnila a její slova: "Proč běžím za Magicusama?" odezněly do prázdna. Konečně jsem je uviděla: Bladera a Drvaila. Stačili jsme si říct pouhé: "Ahoj" "Já jsem Kitt" "Já Dravil" "Fajn" "Už jsi viděla Richarda?" "Ne." "To se někdo má" minula jsem Thes a řítila jsem se nazpět ohlásit thesině mámě že nás žádný úchyl neunesl.
Ovšem u druhého vchodu už nebyla pouhá Thesina máma s malou Thes sestřičkou. Po Thesidě se vrhla Ash a holka, kterou jsem tipla na Kioko se na mě jen zašklebila. Pak do mého zorného pole přišel Richie s jeho upířím úsměvem (chápej jako že na mě ukazoval zoubky). No následně se Ash vrhla po mě a s výkřikem: "Máš lentilky?" Mě začala obléhat. No odstrčila jsem Ash, podala jí dva balíčky lentilek a zjistila, že vlak, kterým měli přijet Aren, Welch a Corly má za pár minut dorazit na nádraží. Popadla jsem svůj šedý deštník kterým jsem měla na Ara mávat a aniž by stačil kdokoli cokoli namítat, už jsem si to amšírovala na nástupiště číslo dva.
Ihned mě dohnal Richie a říkal, že bude mávat se mnou.
Vlak přijel na nástupiště a Aren, Corly a kluk který mohl být jedině Welch mi šli naproti. Mávala jsem dokud se nezastavili půl metru ode mne a Richarda. Aren mě hned musel pokárat: "Kitty, to musíš skákat a pořádně mávat jako na letišti." Vžila jsem se tak kapičku do role Kittush, ovšem vyjadřování bylo ryze mé: "A není libo otřískat vám deštníček o hlavu, pane profesore?". Vydali jsme se ke vchodu, kde jsme zanechali ostatní. Nikde nikdo. Takl jsme si to zamířili ke druhému vchodu. Opět pusto prázdno - či aspoň nikdo z HOCZ.
Nom, koukli jsme se na pragotron a zjistili, že vlak směr Opava jede ze stejného nástupiště, kde jsem vyzvedla Arena a zbytek. Dorazili jsme na nástupiště. S poněkud vyrofleným výrazem jsme si uvědomili, že to je nejen stejné nástupiště, ale také stejný vlak, který se měl rozjet do 10 minut.
S šokem jsem si uvědomila, že nemám jízednku. Hodlala jsem se vrátit do vestibulu a nějakou si koupit. Richard mě nazval pakem a Aren přikyvoval. Ričí začal namítat, že to nestihnu. Tak jsme se hádali asi 2 minuty. No nakonec jsme zalezli do vlaku a ihned jsme našli ostatní.. Že by intuice? Nebo to, že nám předtím mávali z oken? ^^;
O deset minut později se vlak rozjel. Zavrčela jsem na kluky: "To ybch stihla" a oni se začali nevímproč tlemit.
Ashleen si ihned zabavila Thesina hada (bylo to od ní velkorysé, protože mě předtím Thes s hadem mlátila). Pak začala rozdávat lentilky. Tuším, že oba balíčky zlikvidovala už ve vlaku. Aren, Corly, Welch a Richie se bavili o škole. Já nezaujatě poslouchala. Dravil, Kio, Blader a Ash utvořili intimčo hlouček a neviděla jsem co tam dělali. Snad nic nemravného.
Přišel průvodčí. Cvakl Thes lístek a já se nějak zdlouhavě domluvila n a koupi lístku pro nezletilou a bez OP. Když Eliot (prostě Corly) natáhl ruku se svým lístkem k průvodčímu, průvodčí se otočil na pdopatku a odešel. prostě zmizel. Corly za ním zavolal: "hej! Vy jste lama!" což bylo zdrojem bujného veselí i když průvpdčí znovu přišel a úspěšně zkontroloval i jiné lístky..
Když se Thesin had dost doopěvoval mezi účastníky vlaku, vytasila jsem se s Fredym. Fretka, jezevec, nebo nevím co, z čeho duělala pak Ayana dlaždičouna byl ihned mučen.. Chudák... No pak jsem vytáhla velkolepé.. jedinečné.. po domácky vyrobené.. la Moonovské triko (viz fotky)! No to si ihned zabavil Richard spolu s mým deštníkem odhodlán postrašit s tím Lumpíkovou.
Nakonec jsme dojeli do Opavy. Vystoupili jsme na nádraží, vyšli před budovu nádraží a došli před něco silně podobné Poště. Za chvíli mi zvonila mobilsova - neznámé číslo. Zvedla jsem mobil a přes kecání HOCZáků jsem jaksi neslyšela, kdo se představuje. Nějak se mi do ucha ozývalo "Kivi..Kivi.." Postoupila jsem 20 metrů od našich a do ucha se mi zřetelně ozvalo "Tady Ginny!" "No ahoj Ginny.. Kde jste?" "Na místě srazu" "Nápodobně" "Nějak vás tu nevidím" "Nápodobně.." "Kde jste? Co vidíš?" "Poštu" "Aha" "Tak fajn.." Položila jsem mobil.. Ovšem za chvíli volala Ginny zase: "Kde že to jste?" "Kousek od nádraží u pošty!" "Fajn.. jo, Sysi už ví kde.." Nakonec se v dáli objevily tři postavy: Alex Clair Fox, Ginny a Sysi Lumpíková. Ginny se na nás usmála a řekla něco ve stylu: "Pragotrony se nevyskytují půl kilometru od nádraží" Rofl.. Nikdo není dokonalý.

Doplahočili jsme se do nádražního bufetu a čekali na Pražáky. No abchom se nenudili, nechala jsem znovu kolovat Fredyho a vytáhla jsem obrázky profesorů. No.. ehm.. nebudu se vyjadřovat.. kdo byl v Opavě, ví co to bylo. Kdo nebyl, tak má holt smůlu, já u ty obrázky nikdy nikam nevezmu!

Přijeli pražáci. Holka o které mi bylo sděleno že to je Aya si zabavila Ashin klobouk, Fredyho a všichni jsme pod vedením Lumpíkové vyazili do čajovny. Můj deštník byl úředně zabaven. la Moonovsk triko jsem získala zpět. Thesina hada táhl nevím kdo (asi Lauri). Engal dodával hlas Fredymu.
No v čajovně už nevím co se tak dělo.. při předtsvaování na mě začala Ginny skandovat: "Mrzimorský lůzy! Mrzimorský lůzy" Na což jsem jí dvětila vyplazením jazyka.
Hráli jsme slovní RPG. Na to si moc nepamatuju, ovšem některé hlášky jsou nezapomenutelné. Mohu jmenovat: Felbloudy, Jablko stále letí, Jablko sejme letícího datla, Jablko i pomeranč stále letí, Datel byl převezen ke Svatému Mungovi, mlsně se oblízne při pohledu na Fredyho, apod...
Ejhle.. po tříhodinovém zpoždění dorazil poslední Magicus. Pobyl hodinu a pak sebe i sv bratříčky zpakoval domů.
Engal se vytasil s Lugretem a já se šla učit. Dodnes nechápu, o co v té hře šlo.. Ale nějak jsem to uhrála XD Uhrála jsem tuším krásné poslední místo! Viva la já..

Jelikož se Lauri skutečně hodně chtěl podívat na muzeum, šli jsme tam. Ale prve jsme šli na nádraží vyprovodit Corlyho,, Welche a Arena, kterým jel vlak směr Karviná (přes Ostravu). No mě a Thes to mělo jet taky, tolik jsme se loučili.. že nám to ujelo ^^

No, šli jsme k tomu muzeu. Nejprve jsme se snažili shodit Richarda ze zídky, následně se havraspár a nebelvír spojil sňatkem Ayany a Alex de Fuego (to ještě nebelvír vedla). Kiush oddávala, já držela Ayaně nad hlavou nonRPG stříšku,aby se neřeklo.. Pak se Sysi Lupíková vydala přivléct nám na ukázku Veríska Korrynku - měla donést hašlerky. Prohlásila jsem, že hašlerky nemám ráda a de Fuego taky.Podlay jsme si ruce. Následně ode mě ale Alen odskočila se slovy: "Fůj Mrzimorče" A začala si utírat ruku do Ayany.
Pak jsme začali jako blbci obcházet fontánu kolem dokola. Lauri se dokonce snažil vyllézt nahoru na fontánu - ještě že tam nebyla voda. Začal mě pronásledoat Richie.
Následně jsme si zahráli velice inteligenení hru: "Hu!" Kdo byl, ví, kdo nebyl má smůlu.
Objevila jsem Korrynku a i když byla s námi asi jen 2 minuty, mě si pamatuje.. A to jako holku, která ji málem probodla deštníkem. My mírumilovní mrzimorští.. hehe :)

Jel nám dlaší vlak. nám..tj. mě Kittush, Thesi a Richiemu. Rozloučili jsme se s pražáky a Alex C. Fox hugzandou a se Sysi, Kio a Ash jsme vyrazili na nádraží. Ve vlaku (stojícím) Jsme si odložili věci a šli se rozloučit. Já, Thes a Ričí jsme stáli ve dveřích vlaku (dveře byly široké a bylo to nízkopodlažní :)) a hugzovali se s Ash, Kiush a Sysi, jež stály na peróně. Sysi se objímala tak vřele, že nám spadla pod stojící vlak. nějak jsme ji vytáhli a Kio ji pak držela dál od vlaku. Ašlí vytáhla foťáček a udělala další fotečky. S Ričím jsme pořád kontrolovali, zda nám někdo nekrade věci.
Vlak se rozjel.. a jel.. a jel.. a jel...

Ve vlaku nás kontroloval průvodčí a vše bylo v pohodě až na to, že ukázal na Thesina big plyš hada a řekl: "Ten pes nemá jízdenku!" Rofl... Když Průvodčí odešel, Ričí vyslovil památnou větu: "Vždyť to byla ta samá lama!" Další rofl. No Ričímu jsem darovala la Moonovský triko a nějak..no..

Už jsem jela směr HOME. A doma je doma. Pár týdnů jsem se odhodlávala sepsat report a nyní - po půl roce se mi to konečně povedlo. teď jen doufat, že se mi to nesmaže.

Za gramatické a slohové chyby se omlouvám, stejně jako za překlepy. Jako..píšu douhou věc a po sobě si to čst fakt nechcu.. Vaše.. Kittush.